Studijski programi ELIT i ELT domaćini godišnjeg WORDY događaja

U subotu, 20. aprila 2024. godine, studijski programi Engleski jezik i književnost (ELIT) te Engleski jezik i književnost, nastavnički smjer (ELT) na Internacionalnom univerzitetu u Sarajevu (IUS) srdačno su dočekali zainteresovane učenike završnih razreda srednjih škola na njihovom godišnjem WORDY događaju.

Ovaj WORDY događaj pruža učenicima dodatnih 10% na iznos stipendije koju su osvojili na IUS testiranju za stipendiju. Time je studij engleskog jezika na našem univerzitetu pristupačniji i dostupniji.

Osim financijskih pogodnosti, učešće na WORDY događaju omogućava budućim studentima prvi pogled na akademsko okruženje našeg univerziteta.

Studenti su tokom programa imali priliku upoznati akademsko osoblje ELIT-a i ELT-a, obići kampus, prisustvovati radionicama s profesorima te čuti iskustva trenutnih studenata ELIT-a i ELT-a.

Uvijek nam je zadovoljstvo ugostiti buduće naučnike na našem kampusu i podijeliti s njima našu strast prema književnosti i obrazovanju.